* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

 • DETSKÁ IZBA PLNÁ FARIEB

  DETSKÁ IZBA PLNÁ FARIEB

  Farby obkolesujúce dieťa môžu rovnako dobre pôsobiť ukľudňujúco a upokojujúco, ako aj povzbudzovať k činnosti. Farebnosť stien detskej izby má preto nezanedbateľný význam a musí byť prispôsobená emocionálnej citlivosti malého obyvateľa. V prípade izieb pre deti sa obyčajne dobre osvedčujú živé, radostné farby stimulujúce k činnosti, avšak je potrebné pamätať, že príliš intenzívne farby môžu unavovať.

  pozrieť
  UKÁŽTE MI SVOJU IZBU A JA VÁM POVIEM KTO STE!

  UKÁŽTE MI SVOJU IZBU A JA VÁM POVIEM KTO STE!

  Pri výbere farby stien svojej izby sa najčastejšie snažíme nájsť kompromis medzi tým, čo je moderné a tým čo zodpovedá našim individuálnym záľubám. Ale definitívne sa podvedome rozhodujeme pre farby, ktoré dokonale odrážajú našu povahu a zodpovedajú temperamentu. Pretože farby odzrkadľujú nielen náladu ale aj … charakter.

  pozrieť
 • SPÁLŇA – DAJTE SI ZÁLEŽAŤ NA FARBE SVOJICH SNOV

  SPÁLŇA – DAJTE SI ZÁLEŽAŤ NA FARBE SVOJICH SNOV

  Ideálna spálňa? Najčastejšie ju spájame s pokojom, intímnosťou, oddychom a tichom. Dosiahnutie harmónie ducha je možné pod podmienkou, že sa budeme starať o harmóniu miestnosti, v ktorej chceme oddychovať. Jedným z najdôležitejších prvkov výzdoby, ktorý vplýva na to, ako sa cítime, je farba, ktorou namaľujeme steny v našej zóne relaxu.

  pozrieť
  VPLYV OSVETLENIA NA VNÍMANIE FARBY

  VPLYV OSVETLENIA NA VNÍMANIE FARBY

  Veľmi dôležitým faktorom, ktorý má vplyv na prijímanie a vnímanie farby sú aktuálne panujúce podmienky osvetlenia.

  pozrieť
 • AKO VPLÝVA FARBA NA PRIESTOR

  AKO VPLÝVA FARBA NA PRIESTOR

  Farby, ktoré vás obklopujú, to je niečo viac ako pekná miestnosť a farebný nábytok. Farby, ktoré nás obklopujú majú priamy vplyv na to, ako prijímame obklopujúci priestor. Sikovne zvolené farby môžu opticky zväčšiť alebo zmenšiť plochu, znížiť strop, skrátiť alebo predĺžiť miestnosť a pod.

  pozrieť
  SATÉNOVÁ SNIEŽKA – BOHATSTVO FARBY

  SATÉNOVÁ SNIEŽKA – BOHATSTVO FARBY

  Obrovské množstvo farieb dostupných na poľskom trhu spôsobuje, že výber najlepšej farby sa stal ťažkou výzvou. Existuje niekoľko faktorov, ktoré majú vplyv na výber vhodnej farby. Stojí na zváženie, čo presne znamená najlepšia farba?

  pozrieť