* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

IDEÁLNE FARBY DO SALÓNU

Salón osobitným spôsobom predstavuje tak súkromný, ako aj verejný priestor. Využívajú ho všetci členovia rodiny a súčasne je vizitkou, ktorú túžime ukázať našim priateľom a hosťom. Je to zároveň prezentácia našich vkusov, estetických záľub a spôsobu života, ako aj interiér uchovávajúci príslušnú úroveň funkčnosti a komfortu. Zároveň by sa mali jeho farby páčiť celej rodine, čo musí do určitej miery predstavovať kompromis.

Plánujúc farebnosť salónu sa skúsime postaviť do úlohy nášho hosťa. Či chceme, aby ocenil eleganciu a rafinovaný charakter nášho interiéru, alebo radšej neformálnu, teplú a príjemnú atmosféru? Či túžime byť vnímaní ako moderné osoby vedomé aktuálnych trendov v móde a aranžovaní interiérov, či radšej vzbudzujúci dôveru tradicionalisti, priviazaní k univerzálnym hodnotám? Všetky tieto vlastnosti je možné odovzdať aj prostredníctvom výberu farieb.

Kolory farby do salonu

Reprezentačný salón

Diferencová škála šedej so silnými dôrazmi fialovej a červenej dodáva interiéru odvážny vzhľad, ktorý je plný charakteru. Skála šedej sa už niekoľko rokov objavuje v našich domoch a jej saténový lesk ušľachtilo podčiarkuje farby nábytku, a taktiež farebne silné detaily. Červeň, ktorá provokuje a priťahuje pozornosť naberá nezvyklý lesk pri umelom, teplom osvetlení. Je potrebné ju využívať s citom, aby inšpirovala, povzbudzovala a nedráždila. Zase fialová dodá miestnosti nekaždodennú rafinovanú atmosféru dokonale korešpondujúc s vybavením v štýle glamour.

Rodinný salón

Teplé béžové a čokoládové hnedé spôsobujú, že interiér sa stane útulným a vzbudzujúcim pocit bezpečia. Hnedá je farba tradície, domova a chutným spôsobom sa spája s farbami kávy a čokolády. V salóne vytvorí spojenie hnedých a teplých béžových farieb atmosféru klasickej a elegantnej kaviarne, príjemnej tak na každý deň, ako aj počas väčších spoločenských stretnutí a osláv.

Prírodný salón

Bez námietok charakter zelene spôsobuje, že väčšina osôb sa v nej cíti slobodne a komfortne. Svetlé a žiarivé zelene sú od prírody svieže a mladistvé – oživujú myseľ a vnášajú do interiéru svetlo, najmä počas tých ročných období, keď výrazne chýba v prírode svetlo a zeleň. Pastelové zelene opticky zväčšujú interiér a pôsobia relaxačne.