* WAŻNE:

Dostępny asortyment oraz aktualności mogą różnić się w zależności od kraju. Dlatego wybór języka powiązany jest krajem pobytu przy wyborze strony producenta.

Jeśli wybieresz przeglądanie w języku polskim a przebywasz na terenie Rosji - asortyment podany na stronie może różnić się od dostępnego.

Výber farieb

 • ARANŽOVANIE DOMU NA SVIATKY

  ARANŽOVANIE DOMU NA SVIATKY

  Mágia sviatkov je každoročne inšpiráciou pre jej zachytenie v našich interiéroch. Znova sa zaľúbime do mandarínok, vône škorice, lesku sviec a rôznych vianočných ozdôb. Pred sviatkami stojí za to dbať o výber dekorácie a hodiace sa farebné pozadie.

  pozrieť
  FARBY ÚSPECHU

  FARBY ÚSPECHU

  Výber farieb pre interiér má veľký vplyv na emócie a sebavedomie osôb, ktoré sa v ňom nachádzajú a správne prispôsobenie farieb charakteru našej profesie sa môže stať podstatným činiteľom nášho profesijného úspechu.

  pozrieť
 • AKO VYBRAŤ SPRÁVNU FARBU PRE INTERIÉR?

  AKO VYBRAŤ SPRÁVNU FARBU PRE INTERIÉR?

  Výber farieb pre náš byt závisí vo veľkej miere od toho, v akej miestnosti ich chceme použiť. Vyplýva to zo skutočnosti, že odlišným spôsobom vplývajú na psychiku, a použitie určitého odtieňa v interiéri pôsobí na naše pocity, sebavedomie a aj na celkový psychický a fyzický stav.

  pozrieť
  HRA S FARBAMI

  HRA S FARBAMI

  S farbami sa môžeme hrať kombinujúc ich do ľubovoľných zostáv a vytvárajúc tým interiéry rôzneho charakteru. Vďaka vedomostiam z oblasti pôsobenia jednotlivých farieb môžeme skombinovať prvky miestnosti tak, aby priali koncentrácii, tlmili, naladili k činnosti a privolávali romantické myšlienky...

  pozrieť
 • IDEÁLNE FARBY DO SALÓNU

  IDEÁLNE FARBY DO SALÓNU

  Salón osobitným spôsobom predstavuje tak súkromný, ako aj verejný priestor. Využívajú ho všetci členovia rodiny a súčasne je vizitkou, ktorú túžime ukázať našim priateľom a hosťom. Je to zároveň prezentácia našich vkusov, estetických záľub a spôsobu života, ako aj interiér uchovávajúci príslušnú úroveň funkčnosti a komfortu. Zároveň by sa mali jeho farby páčiť celej rodine, čo musí do určitej miery predstavovať kompromis.

  pozrieť
  STENY V KUCHYNI A KÚPEĽNI NA VIACERO SPÔSOBOV

  STENY V KUCHYNI A KÚPEĽNI NA VIACERO SPÔSOBOV

  Chcete zmeniť charakter týchto miestností, ale neviete, ktoré materiály budú vhodné? Predstavujeme naše návrhy.

  pozrieť